Press "Enter" to skip to content

Oczka sufitowe – dobór oświetlenia – rodzaje i typu

Designerskie oczka sufitowe

Podstawę oświetlenia projektowanych obecnie domów, mieszkań i lokali użytkowych stanowią między innymi oczka sufitowe. Niewielkich rozmiarów dyskretne punkty świetlne potrafią doskonale oświetlić małe i duże pomieszczenia bez ingerencji w globalny styl projektowanego wnętrza. Oczka sufitowe oferujemy w obudowie białej, srebrnej, czarnej, kryształowej jak również wpuszczane bez widocznej oprawy. Oczka są często instalowane w salonach czy ciągach komunikacyjnych, w których pojawią się również efektowne lampy wiszące czy nowoczesne żyrandole. W ten sposób cała uwaga jest skupiona na designerskim efektownym oświetleniu, które gra pierwsze skrzypce we wnętrzu. Oczka tworzą tło dla całej aranżacji i innego oświetlenia. Można wykorzystać oczka sufitowe jako oświetlenie dyskretne wieczorową porą w czasie oglądania filmów czy podczas gry.

Szklana nowoczesna lampa wisząca do salonuReflektorki jako oświetlenie pomocnicze

Reflektorki stają się z roku na rok coraz częściej wykorzystywane w domach i mieszkaniach jako główne źródło światła w sypialniach, kuchniach i ciągach komunikacyjnych. W projektach nowoczesnych i skandynawskich wnętrz reflektory są montowane w salonach i kuchniach jako oświetlenie pomocnicze obok minimalistycznych lamp wiszących które tworzą klimat wnętrza. Reflektorki mają ascetyczną formę, dzięki czemu można je dopasować do wielu aranżacji. W naszym sklepie oferujemy reflektory, które wyróżniają się bardzo dobrym designem i są chętnie wybierane przez pracownie architektoniczne i inwestorów do lokali użytkowych jak również do budynków mieszkalnych. Biura, pracownie, sklepy i kawiarnie to typy lokali które wymagają dokładnego oświetlenia, które jednocześnie swoim wyglądem i rozmiarem nie przytłoczy przestrzeni. To jest właśnie niepodważalna zaleta reflektorków. Ten rodzaj oświetlenia jest również dlatego wybierany do domów i mieszkań przez osoby, które poza dokładnym doświetleniem wnętrz potrzebują umiaru i harmonii w swoich czterech kątach.

Geometryczne downlighty i tuby LED

Downlighty i tuby są dobrym rozwiązaniem dla osób, które szukają oświetlenia bardziej efektownego niż oczka sufitowe a jednocześnie nie chcą decydować się na reflektorki. Downlighty można montować natynkowo w sufitach podwieszanych, co daje wiele możliwości aranżacyjnych. Mamy w sprzedaży nie tylko okrągłe downlighty, ale również kwadratowe i heksagonalne. Geometryczne kształty lamp bardzo dobrze wpasowują się w nowoczesne aranżacje wnętrz jako oświetlenie wspomagające jak również jako oświetlenie główne. W naszym sklepie oferujemy pojedyncze, podwójne i poczwórne downlighty w srebrnym, białym i czarnym kolorze jak również pojedyncze lampy tuby na krótkim zawieszeniu. Tuby doskonale sprawdzają się jako doświetlenie blatów roboczych czy wysp, w szczególności w tych aranżacjach gdzie zależy na prostocie i minimaliźmie. Dzięki szerokim możliwościom doboru źródeł światła w zakresie barwy, nie ma żadnych ograniczeń jeśli chodzi o możliwości downlightów i tub. Można stworzyć przytulną przestrzeń, dobierając odpowiednią żarówkę LED do downlighta czy tuby.

Be First to Comment

Dodaj komentarz