Press "Enter" to skip to content

Oczka sufitowe – dobór oświetlenia – rodzaje i typu

Designerskie oczka sufitowe

Podstawę oświetlenia projektowanych obecnie domów, mieszkań i lokali użytkowych stanowią między innymi oczka sufitowe. Niewielkich rozmiarów dyskretne punkty świetlne potrafią doskonale oświetlić małe i duże pomieszczenia bez ingerencji w globalny styl projektowanego wnętrza. Oczka sufitowe oferujemy w obudowie białej, srebrnej, czarnej, kryształowej jak również wpuszczane bez widocznej oprawy. Oczka są często instalowane w salonach czy ciągach komunikacyjnych, w których pojawią się również efektowne lampy wiszące czy nowoczesne żyrandole. W ten sposób cała uwaga jest skupiona na designerskim efektownym oświetleniu, które gra pierwsze skrzypce we wnętrzu. Oczka tworzą tło dla całej aranżacji i innego oświetlenia. Można wykorzystać oczka sufitowe jako oświetlenie dyskretne wieczorową porą w czasie oglądania filmów czy podczas gry.

Szklana nowoczesna lampa wisząca do salonuReflektorki jako oświetlenie pomocnicze

Reflektorki stają się z roku na rok coraz częściej wykorzystywane w domach i mieszkaniach jako główne źródło światła w sypialniach, kuchniach i ciągach komunikacyjnych. W projektach nowoczesnych i skandynawskich wnętrz reflektory są montowane w salonach i kuchniach jako oświetlenie pomocnicze obok minimalistycznych lamp wiszących które tworzą klimat wnętrza. Reflektorki mają ascetyczną formę, dzięki czemu można je dopasować do wielu aranżacji. W naszym sklepie oferujemy reflektory, które wyróżniają się bardzo dobrym designem i są chętnie wybierane przez pracownie architektoniczne i inwestorów do lokali użytkowych jak również do budynków mieszkalnych. Biura, pracownie, sklepy i kawiarnie to typy lokali które wymagają dokładnego oświetlenia, które jednocześnie swoim wyglądem i rozmiarem nie przytłoczy przestrzeni. To jest właśnie niepodważalna zaleta reflektorków. Ten rodzaj oświetlenia jest również dlatego wybierany do domów i mieszkań przez osoby, które poza dokładnym doświetleniem wnętrz potrzebują umiaru i harmonii w swoich czterech kątach.

Geometryczne downlighty i tuby LED

Downlighty i tuby są dobrym rozwiązaniem dla osób, które szukają oświetlenia bardziej efektownego niż oczka sufitowe a jednocześnie nie chcą decydować się na reflektorki. Downlighty można montować natynkowo w sufitach podwieszanych, co daje wiele możliwości aranżacyjnych. Mamy w sprzedaży nie tylko okrągłe downlighty, ale również kwadratowe i heksagonalne. Geometryczne kształty lamp bardzo dobrze wpasowują się w nowoczesne aranżacje wnętrz jako oświetlenie wspomagające jak również jako oświetlenie główne. W naszym sklepie oferujemy pojedyncze, podwójne i poczwórne downlighty w srebrnym, białym i czarnym kolorze jak również pojedyncze lampy tuby na krótkim zawieszeniu. Tuby doskonale sprawdzają się jako doświetlenie blatów roboczych czy wysp, w szczególności w tych aranżacjach gdzie zależy na prostocie i minimaliźmie. Dzięki szerokim możliwościom doboru źródeł światła w zakresie barwy, nie ma żadnych ograniczeń jeśli chodzi o możliwości downlightów i tub. Można stworzyć przytulną przestrzeń, dobierając odpowiednią żarówkę LED do downlighta czy tuby.

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *